/Files/images/images (9).jpg В Інституті літератури імені Т. Шевченка НАН України днями представили унікальний за своєю функцією та контентом інтернет-портал, присвячений Тарасу Шевченку «Погляд крізь час». За словами керівника проекту, президента Малої академії наук України Станіслава ДОВГОГО, невдовзі будь-який користувач мережі на одному сайті зможе знайти все (чи принаймні майже все) про Кобзаря у сучасній мультимедійній формі.
На порталі також зібрано всі названі іменем Шевченка вулиці, школи, університети, міста та села, площі — в різних країнах. Фотографії пам’ятників Кобзарю з усього світу, — продовжує пан ДОВГИЙ. — На сьогодні портал продовжує наповнюватися контентом, він працює в текстовому режимі. Запуск для всіх користувачів планується на весну 2014 року, спеціально напередодні 200-літнього ювілею Кобзаря.
http://kobzar.info/ - на цьому сайті через призму Шевченківського віщого слова та на прикладі сторінок з його життя показати найвищу суть українського народу, у якій зібрано все - наша культура, мова, історія, звичаї та традиції; наша етика та естетика; національна філософія та духовність.
http://www.t-shevchenko.name/ - сайт про життя і творчість Т.Г.Шевченка. Дуже багато корисного для учнів, учителів, просто небайдужих до творчості Шевченка людей.
http://museumshevchenko.org.ua/ Національний музей Т.Г.Шевченка
http://www.shevchcycl.kiev.ua/ - Шевченківська енциклопедія
http://www.batjkivshhyna-tarasa.com.ua/ - Національний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка"
http://metodportal.net/node/6245 "Методпортал" - багато цінної інформації для учнів та вчителів, зокрема можна завантажити мультимедійне видання "Тарас Шевченко. Кобзар"
Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi