/Files/images/images (13).jpg

http://kirovo-school.at.ua/load Все для навчання. Електронні посібники, підручники, довідники, робочі зошити, ПЗ, ППЗ, хрестоматії та багато іншого.

http://konserg.ucoz.ua/load/26 Чудовий сайт з величезною кількістю матеріалів для вчителів - предметників та класних керівників. Конспекти уроків, календарне планування, анкети, розробки виховних годин, охорона праці, методика, анкетування, робота з батьками та ще багато чого потрібного і не дуже...

http://ukrintschool.org.ua/training/patriotichne-vikhovannja.html Патріотичне виховання. Непогана добірка матеріалів, присвячених різним знаменним та пам’ятним датам. Майже всі в форматі .doc, легко викачуються.

http://valyakodola.ucoz.ru/publ/klasnomu_kerivniku/besidi_iz_bezpeki_zhittedijalnosti_uchniv/53-1-2 Бесіди з безпеки життєдіяльності на всі випадки життя. Розробки уроків, презентації тощо. Багато цікавих матеріалів.

http://abook-club.ru/index.php/t3038.html Аудіокниги українською. Торент - трекер. Непогана підбірка української та зарубіжної літератури. Невеликий мінус - необхідна реєстрація на трекері.

http://www.smailik.16mb.com/ СМ@ЙЛИК. Сайт вчителів інформатики України. Розробки уроків, календарне планування, софт, документація, презентації, обмін досвідом та інші корисні речі. Форум.

www.tonail.com Вчителям англ. мови.

Кiлькiсть переглядiв: 63

Коментарi