• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

/Files/images/Традиції12.JPG Без традиції нема культури, без культури нема нації

В’ячеслав Липинський

Мабуть, краще, ніж відомий український історик та філософ В’ячеслав Липинський, годі й сказати. Дійсно, традиція - це те, що нас об’єднує, тримає разом, дозволяє відчувати себе членами єдиного колективу, громади, держави. Традиції спонукають задуматися над сьогоденням, заглибитись у минуле, помріяти про майбутнє. Вони надихають та дисциплінують, вносять різноманіття в наше життя, навчають любові до Вітчизни, до своєї землі, до людей, які нас оточують.

/Files/images/Дерево традицій12.jpg

Кожен колектив має свої традиції, які складалися роками й десятиліттями. Не є виключенням і наша школа, яка, нагадаємо, бере свій початок з далекого 1874 року, з однокласного земського народного училища, - так колись називалися земські навчальні заклади. Звичайно, багато традицій давно зникли, замість них з’явилися нові - життя є життя. Давайте пофантазуємо і уявимо традиції нашої школи у вигляді дерева з глибоким корінням, міцним стовбуром та розгалуженою кроною.
Як коріння міцно тримає дерево, так і нашим корінням, яке міцно тримає нас, є патріотизм, любов до своєї Батьківщини та родини, повага до старших, працьовитість, бажання зробити світ навколо кращим та досконалішим. Вшанування ветеранів та учасників війни, допомога інвалідам та одиноким літнім людям, участь в акції "Милосердя", активна участь в житті сільської громади - ось далеко не повен перелік наших шкільних традицій.
Подібно могутньому дубу, який виростає з тоненького пагінця, тягнеться до сонця, міцніє й загартовується, так міцніють і наші знання, яких ми набуваємо в школі. Навчаються і діти, і вчителі. Участь в предметних олімпіадах, конкурсах "Колосок", "Геліантус", "Грінвіч" та інших стали звичною справою для нас.
Широка, розгалужена крона нашого дерева - цікаве й різноманітне шкільне життя. Конкурси, змагання, вікторини, шкільні свята, походи, знайомства з цікавими людьми - все це урізноманітнює наше сьогодення, насичує його різнокольоровими барвами, спонукає учнів та вчителів вважати школу другою домівкою. Традиційними є святкування Дня знань, Дня вчителя, Нового року, 8 Березня та інших свят.
Кiлькiсть переглядiв: 88

Коментарi